Свердло по металу 15,0 Р6М5 Титан USA Стандарт L 150 х 55 мм

367,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 29991264
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-Свердло по металу 15,0 Титан Р6М5 клас А1 USA Стандарт - це високоефективне свердло.Загальна довжина Lзаг = 150мм, lраб.часті = 55мм, діаметр хвостовика = 9,8мм.-Титанове покриття збільшує зносостійкість та працездатність свердла.-Спеціальна заточка свердла Split Point робить засвердлювання і свердління легшим, і запобігає ковзанню свердла по заготівлі при засвердліванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 15 мм |
| Довжина робочої частини | 55 мм |
| Загальна довжина | 150 мм |
- Ціна: 367,50 ₴



