Свердло для металу з к/х 16,0 Подовжене Р6М5 100% ДЕРЖСТАНДАРТ 2092-77 Клас В

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Свердло для металу з к/х 16.0 ГОСТ 2092-77 Клас В
- Сталь - Р6М5 100%
- Довжина Загальна L заг = 295 мм- Довжина Робочої Частини L р,ч = 195 мм
- Маркування - Діаметр + логотип + Р6М5
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина робочої частини | 195 мм |
| Загальна довжина | 295 мм |
- Ціна: 1 155 ₴

