Свердло для металу з к/х 10.0 Подовжене ДЕРЖСТАНДАРТ 2092-77 Клас В

377,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 26637801
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Свердло для металу з к/х 10.0 ГОСТ 2092-77 Клас В
- Сталь - HSS за складом близька Р6М5
- Довжина Загальна L обвід = 250 мм
- Довжина Робочої Частини L р,ч = 170 мм
- Маркування - Діаметр + логотип + Р6М5
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 170 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
- Ціна: 377,50 ₴

