Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Свердло для металу з к/х 9.5 ГОСТ 10903-77 Клас В
- Сталь — HSS за складом близька Р6М5
- Довжина Загальна L обвід = 162 мм
- Довжина Робочої Частини L р., год = 81 мм
- Маркування - Діаметр + логотип + Р6М5
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Довжина робочої частини | 81 мм |
| Загальна довжина | 162 мм |
- Ціна: 242,50 ₴



