Свердло по металу з к/х 14,5 Р6М5К5(HSSCo) ДЕРЖСТАНДАРТ 10903-77

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Свердло кл.А1 (Фрезерований + повністю шліфований профіль) ГОСТ 10903-77
- Сталь – Р6М5К5 (6% Вольфраму, 5% Молібдену, 5% Кобальту). 100% відповідності.
- Маркування - Розмір + Логотип + HSSCo
- .Спеціальне заточування (Split Point). Кут заточування 135 °.
Спеціальне заточування свердла Split Point робить свердління та свердління легшим, і запобігає ковзанню свердла по заготівлі при засвердлюванні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 14.5 мм |
| Довжина робочої частини | 114 мм |
| Загальна довжина | 212 мм |
| Кут заточування | 135 град. |
- Ціна: 735 ₴


