Двигун пилососа LG HCX-PD29 (N1) 1800W купити в Україні

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Робоча напруга | 220 / 240 V |
| Потужність | 1800 W |
| Висота загальна | 116 мм |
| Висота крильчатки | 37 мм |
| Діаметр крильчатки | 130 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Вид запчастини | Двигун |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул/Модель | TM1742 |
- Ціна: 1 573 ₴



