Двигун пилососа Samsung HWX-HD-1 (N3) 1800W купити в Україні

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Робоча напруга | 220 / 240 V |
| Потужність | 1800 W |
| Висота загальна | 118 мм |
| Висота крильчатки | 34.5 мм |
| Діаметр крильчатки | 135 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид запчастини | Двигун |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул/Модель | TM1745 |
- Ціна: 1 512,50 ₴



