Сумка для інструменту з колесами та телескопічною ручкою 530x270x320 TOPTUL PBW-053A

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для інструменту з колесами та телескопічною ручкою 530x270x320 TOPTUL PBW-053A Сумка для інструменту TOPTUL моделі PBW-053A має розміри 530x270x320 мм. Виготовлена з поліестеру червоного кольору, з телескопічною ручкою для комфортного перенесення інструмента. Витримує інструмент вагою до 20 кг. Основний відсік жорсткий і виготовлений із водонепроникної тканини, за контуром якої розташовано велику кількість кишень для дрібного інструменту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 270 мм |
- Ціна: 8 135,60 ₴









