Ящик для інструменту модульний 412x322x163мм TOPTUL TBBE0201

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик для інструменту модульний 412x322x163мм TOPTUL TBBE0201 Ящик для інструменту модульний для зручного перенесення і зберігання. Підійде як для великогабаритних інструментів, так і для дрібніших інструментів. З боків має пластикове кріплення для таких самих ящиків, завдяки цьому можна побудувати модульну конструкцію з 2 блоків. Ударостійкий ABS пластик; 2 ручки для зручного підіймання; Бічні засувки з'єднують блоки, практичний роз'єм для двох або більше блоків; Кожен ящик для інструментів має вантажність до 25 кг; Посилена кришка може бути завантажена до 100 кг і забезпечує стабільну платформу для штабелювання; Обладнаний вушками із замком для гарантування безпеки та надійності інструментів. Легка вага та міцна конструкція роблять такий ящик незамінним помічником. З такою шухлядою вам зручно буде організувати робоче місце.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість відділень/кишень | 1 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 163 мм |
| Довжина | 412 мм |
| Ширина | 322 мм |
- Ціна: 3 825,80 ₴

