Металевий інструментальний ящик 540 мм 5 відсіків (ХЗСО) MTB540-5

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик інструментальний 540 мм 5 відсіків (ХЗСО) ЯЩ530-5 MTB540-5 Кол-во секцій: 5 Розмір малої секції: 540х100х50 мм Розмір великої секції: 540х235х100 мм Габарити ящика: 540x235x200 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ХЗСО |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень/кишень | 5 |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 235 мм |
- Ціна: 2 448,60 ₴


