Ящик для інструменту малий 300 мм 1 відсік (ХЗСО) MTB300-1

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик інструментальний 300 мм 1 відсік (ХЗСО) ЯЩ300-1 MTB300-1 Обладнаний двома залізними ручками. Кількість секцій: 1 Габарити ящика: 300x235x100 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ХЗСО |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень/кишень | 1 |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 235 мм |
- Ціна: 1 155 ₴


