Рівень з поворотною капсулою 600мм. 3 капсули INTERTOOL MT-1266

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рівень з поворотною капсулою 600мм. 3 капсули INTERTOOL MT-1266
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.384 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина рівня | 600 см |
| Обсяг | 0.000936 куб.м |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2 мм |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 437,80 ₴







