Набір полотен 5 од. для лобзика. Робоча довжина 75 мм, відстань між зубцями 3,0 мм, для роботи з кольоровим

242 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: SD-6011
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пильне полотно по металу SD-6011 – оптимальний вибір для роботи з кольоровими металами. Даний вид полотна характеризується можливістю фігурного пиляння металевих виробів і заготовок товщиною від 3 до 15 мм, а також інших матеріалів з товщиною профіля до 30 мм. Шаг зуба полотна складає 3 мм. Загальна довжина полотна – 100 мм, а робоча частина не перевищує 75 мм. Полотна поставляються у кількості 5 од. у щільній і міцній картонній упаковці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.040 кг |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Кількість в упаковці | 5 од |
| Крок зуба | 3 мм |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Обсяг | 0.000043 м куб |
| Застосування | метал |
- Ціна: 242 ₴

