Набір полотен 5 од. для лобзика. Робоча довжина 50 мм, шаг зуба 0,8 мм, для роботи з тонколистовим та

209 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: SD-6008
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотно INTERTOOL SD-6008 дозволяє виконувати акуратний і чистий розпил тонколистового металевого матеріалу і металевих заготовок. Шаг зуба не перевищує 0.8 мм. А це значно підвищує якість розпилу. Загальна довжина полотна складає 77 мм, а його робоча частина – 50 мм. Для роботи з тонколистовими матеріалами з металу цього цілком достатньо. Полотна INTERTOOL у кількості 5 од. укомплектовані в міцну картонну упаковку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.035 кг |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 5 од |
| Крок зуба | 0.8 мм |
| Загальна довжина | 77 мм |
| Обсяг | 0.000043 м куб |
| Застосування | метал |
- Ціна: 209 ₴

