Набір полотен 5 од. для лобзика. Робоча довжина 75 мм, відстань між зубцями 3,0 мм, для роботи по деревині,

176 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: SD-6000
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотно пильне для електричного лобзика SD-6000 застосовується для роботи з деревиною і пластиком. Модель SD-6000 призначена для виконання робіт, які не потребують чіткого пропилу. Зубці полотна знаходяться на відстані 3 мм один від одного. Загальна довжина полотна складає 100 мм, а його робоча довжина – 75 мм. Полотна SD-6000 у кількості 5 одиниць поміщені в картонну упаковку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.045 кг |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Кількість в упаковці | 5 од |
| Крок зуба | 3 мм |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Обсяг | 0.000043 м куб |
| Застосування | дерево і пластик |
- Ціна: 176 ₴

