Годинник мережевий настільний VST 712Y-4, зелений, USB

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Живлення — 2xAAA
Комплектація-годинник, кабель USB, інструкція
Розміри — 150х45х45 мм
Додаткові характеристики
Час, будильник. Дзеркальний дисплей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Овальна |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Зелений |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Тип харчування | Мережа 220 В, Батарейки |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 541 ₴

