Годинник мережевий VST-868-1 червоний (корпус чорний) USB

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Кількість в зайчику (шт)
Живлення — 4 АА батареї/за USB шнур
Комплектація-годинник/USB шнур
Розміри — 165х100х90 мм
Додаткові характеристики
Календар, будильник, термометр.Функція активації за звуком.Діапазон вимірюваної температури 0~50 C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Трикутна |
| Колір циферблату | Червоний |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип управління | Механічне |
| Функція календаря | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Тип харчування | Мережа 220 В, Батарейки |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 792 ₴

