Годинник мережевий VST-878S-6, білий, (корпус жовтий) температура, вологість, USB

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Питание-4xААА
Комплектація-годинник, кабель USB, інструкція
Розміри — 105x105x105 мм
Додаткові характеристики
Будильник. Показ дати, температури, вологості. Підставка для ручок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Квадратна |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип управління | Механічне |
| Функція календаря | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Тип харчування | Мережа 220 В, Батарейки |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 1 013 ₴

