Електровафельниця "Сластена-трубочка" ЕВ-1

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Електровафельниця "Сластена-трубочка" ЕВ-1 (дробеструминна оброб., колір. упак.)
Прилад для приготування їжі
Корпус із неірж. сталі, технологія оброблення жаркої поверхні запобігає прилипанню тіста.
Характеристики
| Антипригарне покриття: | дроботруминне |
| Матеріал: | неіржавка сталь |
| Потужність: | 1000 Вт |
| Терморегулятор: | механічний |
| Індикатор живлення: | є, візуальний |
| Нековзні ніжки: | є |
| Цвет: | металік |
| Вага (кг): | 1.545 |
| Глибина: | 23 |
| Ширина (см)..: | 25 |
| Висота (см): | 13.5 |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.55 кг |
| Висота | 135 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 230 мм |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Колір корпусу | Неіржавка сталь |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 2 979 ₴



