Гриль барбекю Rotex RSM610-XL MasterGrill

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контактний гриль Живлення — 220-240 В, 50 Гц, Потужність 2000 W. Відкритий гриль барбекю — 180 градусів. Розмір антиприграрної пластини 29*25,8 см. Регулятор висоти притискання продукту. Додаткова ніжки для збільшення нахилу та стеку жиру. Знімні пластини гриля. Антипригарне покриття пластин. Теплоізоляція корпусу. Індикатор роботи. Матеріал корпусу: пластик — неіржавка сталь. Колір чорний-хром. Лопатка для чищення антипригарної пластини в подарунок.
Характеристики
| Габарити (ВхШхГ), см | 36x36x17 |
| Матеріал жарячної поверхні | Антипригарне |
| Матеріал корпусу | Метал Пластик |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Обладнання | Піддон для збору жиру |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Розміри робочої поверхні | 29*25,8 см |
| Тип | Контактний (Притискний) |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Додатково | Лопатка для чищення в подарунок |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Варіант установки | Настільний/підлоговий |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 360 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 170 мм |
| Глибина робочої поверхні | 258 мм |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Ширина | 360 мм |
| Ширина робочої поверхні | 290 мм |
- Ціна: 5 915 ₴









