Електропліта Asel AP-0101 (2 конфорки, чавунний диск, плавний перемикач)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | електрична |
| Тип зон нагрівання | чавунні млинці |
| Кількість конфорок | 2 шт. |
| Покриття поверхні | эмаль |
| Потужність | 2500 Вт |
| Розміри | 500x80x280 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Функція автовідключення | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 280 мм |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 3 998 ₴





