Гриль електричний притискний Asel T-53-23 (2000 Вт)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Опис
Електрогриль призначений для смаження м'яса, риби й овочів, його можна використовувати як преса для сендвічів і гриля для барбекю в побутових умовах
Знімні жарочні панелі
Гранітне антипригарне покриття жаркових панелей
Плавальна (рухома) верхня частина корпусу
Ручка не нагрівається
Знімний піддон для збору жиру або соку
Панель керування з терморегулятором
Зелений світловий індикатор роботи
Червоний світловий індикатор нагрівання
3 фіксовані положення (180°, 90°, 0°)
3 режими роботи: контактний гриль, сендвіч-гриль, відкритий гриль (барбекю)
Режим підтримки температури
Захист від перегрівання
Колір: чорний
Характеристики
| Колір | чорний |
| Тип | гриль |
| Потужність | 2000 Вт |
| Матеріал робочої поверхні | кераміка |
| Можливість використання верхньої панелі як самостійної | є |
| Керування | механічне |
| Захист від перегрівання | є |
| Регулювання температури | є |
| Антипригарне покриття | є |
| Піддон для збору жиру | є |
| Особливості | |
| Додаткова інформація | знімні панелі 30х24 см; режим підтримки температури |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варіант установки | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Плоска нагрівальна плита |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 320 мм |
| Глибина робочої поверхні | 240 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Ширина | 340 мм |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
- Ціна: 4 755 ₴









