Електроплитка ТЕРМІЯ типу ЕПЧ2-2,2/230М2 з чавунною конфоркою

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Електроплитка типу ЕПЧ з чавунною конфоркою
- Висока рівномірність розподілу тепла на всій робочій поверхні конфорки
- «М'який» вихід на режими нагрівання й охолодження
- Плоска робоча поверхня конфорки забезпечує простоту чищення
- Безступеневий регулятор рівня нагрівання
- Еластичні вкладки опор
- Світлова індикація ввімкненого стану нагрівального елемента
- Деталі корпусу виготовляються з якісної сталі та покриті порошковою емаллю (колір білий або коричневий)
Характеристики
| Вага в пакованні | 4,5 кг |
|---|---|
| Вага (без паковання) | 4,2 кг |
| Розмір в упаковці (ШхВхГ) | 540х100х320 |
| Розмір без паковання (ШхВхГ) | 505х96х285 |
| Потужність | 2,2 кВт |
| Тип нагрівального елемента | Чавунний ТЕН |
| Кількість конфорок | 2 |
| Діаметр конфорок, мм | 185/150 |
| Номінальна напруга мережі, В/частота Гц | 230В/50Гц |
| Клас захисту від ураження ел. струмом | 2 клас |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Країна виробник | Україна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 96 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 505 мм |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Ширина | 285 мм |
- Ціна: 3 750 ₴

