Електроплитка ТЕРМІЯ типу ЕПЧ1-1,5/230М2 з чавунною конфоркою, неіржавка сталь

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Електроплитка типу ЕПЧ з чавунною конфоркою
- Висока рівномірність розподілу тепла на всій робочій поверхні конфорки
- «М'який» вихід на режими нагрівання й охолодження
- Плоска робоча поверхня конфорки забезпечує простоту чищення
- Безступеневий регулятор рівня нагрівання
- Еластичні вкладки опор
- Світлова індикація ввімкненого стану нагрівального елемента
- Деталі корпусу виготовляються з якісної сталі
Характеристики
| Вага в пакованні | 2,4 кг |
|---|---|
| Вага (без паковання) | 2,2 кг |
| Розмір в упаковці (ШхВхГ) | 280х100х320 |
| Розмір без паковання (ШхВхГ) | 265х96х285 |
| Потужність | 1,5 кВт |
| Тип нагрівального елемента | Чавунний ТЕН |
| Кількість конфорок | 1 |
| Діаметр конфорок, мм | 185 |
| Номінальна напруга мережі, В/частота Гц | 230В/50Гц |
| Клас захисту від ураження ел. струмом | 2 клас |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Країна виробник | Україна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Терморегулятор | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 96 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 285 мм |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Ширина | 265 мм |
- Ціна: 2 324 ₴

