Електропліта ЕЛНА 200 2.0 кВт (2 вузьких ТЕНа)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЕЛНА 200Н
Двоконфорна електроплита Елна-200Н з вузькими тенами перевершує свої аналоги нішею ціною і швидким рівнем нагрівання. Штампований, емальований, міцний, стійкий корпус приладу дає змогу його експлуатувати довгий час, насолоджуючись гарячою їжею завжди, коли б вам цього не захочеться. Компактні розміри цього електричної плити дають змогу взяти її в поїздку або подорож, вона дасть Вам завжди залишатися ситими. Ця плита має масу переваг, вишуканий дизайн і доступну ціну приваблюють дедалі більше покупців електроплитка Елна-200Н.
Технічні характеристики електроплити Елна-200Н:
- Габаритні розміри 490х270х85
- Маса 3.2 кг
- Діаметр конфорки: 145 мм
- Кількість конфорок: 2 шт
- Потужність конфорок: 2 кВт
- Час розігрівання конфорки до робочої температури: 6 хвилин
- Вузький спіральний ТЕН-конфорка
- Безступеневий регулятор рівня нагрівання
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Терморегулятор | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 270 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Ширина | 490 мм |
- Ціна: 2 550 ₴



