Одноконфоркова електроплита ЕЛНА 100 1.0 кВт (1 вузький ТЕН)

ЕЛЕКТРОПЛІТА ЕЛНА 100Н
Настільна електрична плита — зручний і компактний кухонний прилад, який довго та надійно слугуватиме вам у вашому домі!
Плитка електрична (електроплита) одноконфоркова «ЕЛНА-100Н» призначена для приготування їжі в домашніх умовах, напруга живлення 220 В, максимальна споживана потужність 1000 Вт, робочий діаметр конфорки 145 мм, габаритні розміри 290 х 270 х 270 85 мм, маса 1,6 кг. Вузький відкидний ТЕН, безступеневий регулятор потужності на конфорку, неіржавкий піддон. Технічні характеристики: ТЕН-конфок із двоконцевим ТЕНом Безступеневий регулятор рівня нагрівання Діаметр конфорки — 145 мм Потужність — 1 кВт Час розігрівання конфорки до робочої температури — 6 хвилин Габаритні розміри 290х270х85м Маса 1,6 кг Виробництво г. Вінниця, Україна
Технічні характеристики електроплити "Ела 100Н":
- ТЕН-конфоку з двоконцевим ТЕНом
- Безступеневий регулятор рівня нагрівання
- Діаметр конфорки — 145 мм
- Потужність — 1 кВт
- Час розігрівання конфорки до робочої температури — 6 хвилин
- Габаритні розміри 290х270х85
- Маса 1,6 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Терморегулятор | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 270 мм |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Ширина | 290 мм |
- Ціна: 1 626 ₴


