Електропліта ЕЛНА 020 2.0 кВт 2 широкі тіні

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики ЕЛНА 020 Електропліта (2 широкі тіні)
| Виробник | ЕЛНА |
| Країна походження | Україна |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип | Настільна плита |
| Нагрівальний елемент | Широкий ТЕН |
| Діаметр конфорки | 180 мм |
| Покриття робочої поверхні | Емаль |
| Кількість конфорок | 2 |
| Потужність | 2 кВт |
| Керування | Механічне |
| Регулювання потужності | Плавне |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Відкидний нагрівальний елемент | Да |
| Індикатор залишкового тепла | Да |
| Прогумовані ніжки | Да |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 490х270х85 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Призначення | Приготування та підігрівання їжі |
| Комплектація | - Настільна електрична плита |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Терморегулятор | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 270 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Ширина | 490 мм |
- Ціна: 2 874 ₴

