Одноконфоркова електроплита ЕЛНА 010 1.0 кВт широкий ТЕН

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЕЛЕКТРИЧНА ПЛИТА ЕЛНА 010Н
Електрична плита Елна із широким теном 010Н. Допоможе вам швидко та якісно приготувати улюблені страви в стислі терміни, тен нагрівається впродовж 3 хвилин і зробить приготування приємним та улюбленим справою.
Особливості:
- широкий ТЕН,
- неіржавкий піддон
- Плитка електрична (електроплитка) одноконфоркова ЕПТ1-1.0/220
- напруга живлення 220 В,
- максимальна споживана потужність 1 кВт,
- робочий діаметр конфорки — 145 мм,
- габаритні розміри 290х270х 85 мм,
- маса 2.1 кг.
- Широкий відкидний ТЕН, ступеневий регулятор потужності, неіржавкий піддон.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Терморегулятор | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 270 мм |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Ширина | 290 мм |
- Ціна: 1 750 ₴


