Електропліта ЕЛНА 002 3 кВт (2 діки)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЕЛЕКТРОПЛІТА ЕЛНА 002Н
Незамінний помічник на присадибній ділянці, дачі, заміському будинку — скрізь, де немає стаціонарних газових магістралей, підійде двоконфорона електроплита Елна-002Н. Штампований, емальований, міцний, стійкий корпус приладу дає змогу його експлуатувати довгий час, насолоджуючись гарячою їжею завжди, коли б вам цього не захочеться. Подумайте. До чого витрачати зайві гроші, купуючи громіздкі, важкі прилади, монстри, які займають багато дорогоцінного простору і так невеликих садових будиночків і дач. Зробіть свій вибір на користь цієї електричної плитки з чавунними конфорками. Маса переваг, вишуканий дизайн і доступна ціна приваблюють усе більшу кількість покупців електроплита Елна-002Н.
Технічні характеристики електроплитки Елна-002Н:
- Габаритні розміри 490х270х85
- Маса 5.9 кг
- Діаметр конфорки: 180 мм
- Кількість конфорок: 2 шт
- Потужність конфорок: 3 кВт
- Час розігрівання конфорки до робочої температури: 9 хвилин
- Чавунна конфорка
- Безступеневий регулятор рівня нагрівання
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Терморегулятор | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.9 кг |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 270 мм |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Ширина | 490 мм |
- Ціна: 3 500 ₴


