Електропліта ЛЕМІРА ЕПТЧ 2-2,5 КВТ/220 В диск + широкий ТЕН

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС ЛЕМІРА ЕПТЧ 2-2,5КВТ/220В
Електроплита двоконфоркова з чавунною конфоркою й одноконцевим ТЕНом, перемикач потужності зі ступеневим регулюванням потужності, індикатор світлової сигналізації. Призначена для приготування й підігрівання їжі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРОПЛИТИ ЛЕМІРА ЕПТЧ 2-2,5КВТ/220В
· Настільні плитки
· Тип поверхні — електрична
· Кількість нагрівальних елементів — 2
· Панель конфорок — емаль
· Потужність — 2000 Вт
· Додаткові характеристики — світловий індикатор роботи
· Особливості: Плавний регулятор потужності. Корпус — холоднокатана сталь глибокої витяжки.
Фізичні характеристики
1. Ширина 53 см
2. Висота 10 см
3. Глибина 30 см
4. Вага 4.380±0.4 кг
5. Колір коричневий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Леміра |
| Країна виробник | Україна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Терморегулятор | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.38 кг |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 300 мм |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Ширина | 530 мм |
- Ціна: 3 374 ₴


