Електропліта ЛЕМІРА ЕПЧ-Т 2-3,0 кВт/220 В два диски

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Леміра ЕПЧ-Т 2-3,0 кВт/220 В Електроплита (два диски)
| Виробник | Леміра |
| Країна походження | Україна |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип | Настільна плита |
| Нагрівальний елемент | Чавунний млинець |
| Діаметр конфорки | 180 мм |
| Покриття робочої поверхні | Емаль |
| Кількість конфорок | 2 |
| Потужність | 3 кВт |
| Керування | Механічне |
| Регулювання потужності | Плавне |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Род тока | Змінний |
| Індикатор залишкового тепла | Да |
| Прогумовані ніжки | Да |
| Габарити | 530х300х100 мм |
| Вага | 5.58 кг |
| Клас захисту від ураження електричним струмом за ГОСТом | 12.2.007.0-75 |
| Комплектація | - Електроплитка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Леміра |
| Країна виробник | Україна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Терморегулятор | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.58 кг |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 300 мм |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Ширина | 530 мм |
- Ціна: 3 374 ₴

