Одноконфоркова електроплита ЛЕМІРА ЕПТ2-Т 1-1,0 КВТ/220В вузький тен

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
НАСТОЛЬНА ЕЛЕКТРОПЛІТА З ПЗКУВАННЯМ ТЕНОМ ЛЕМІРА ЕПЧ 1-1,0 КВТ
Електропліта однокомфоркова Леміра ЕПЧ 1-1,0 кВт однокомфоркова з вузьким теном стане незамінним помічником удома та на дачі. Висока якість тена оригінального слугуватиме Вам довгі роки. Однокомфоркова електроплитка Леміра з чавунним теном компактна та проста у використанні.
Технічні характеристики:
- Комфорка — спіральна
- Розмір тена — вузький
- Діаметр комфорки, мм — 18
- Косичесть комфорок — 1
- Род струму-змінний
- перемикач — плавний
- Напруга номінальна, В-220
- Потужність номінальна, кВт — 1,0
- Маса, кг — 1,5
- Габарити, мм- 300*300*100
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Леміра |
| Країна виробник | Україна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Терморегулятор | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 300 мм |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 1 700 ₴


