Одноконфоркова електроплита ЛЕМІРА ЕПЧ-Т 1-1,5 КВТ/220В дискова

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОДНОКОМФОРОЧНА ЕЛЕКТРОПЛИТА ЛЕМІРА ЕПЧ 1-1,5 КВТ
Купити електроплиту Леміру з млинцевим чавунним теном в Україні за найнижчою ціною
Електроплита Леміра ЕПЧ 1-1,5 кВт однокомфоркова з чавунним плоским теном стане незамінним атрибутом у Вашому домі. Висока якість тена слугуватиме Вам довгі роки. Однокомфоркова електроплитка Леміра з чавунним теном компактна та проста у використанні.
Характеристика
Комфорка плоска, чавунна
Косичесть комфорок — 1
перемикач — плавний
Напруга номінальна, В-220
Потужність номінальна, кВт — 1,5
Маса — 3 кг.
Габарити, мм- 300*300*100
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Леміра |
| Країна виробник | Україна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Терморегулятор | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 300 мм |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 2 074 ₴


