Оліяйка електрична побутова об'єм 15 літрів ( 400 Вт)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Олія побутова електрична для виготовлення вершкового масла
Побутова оливобійка використовується для виготовлення вершкового масла із вершків. Корпус оливобійки виготовлений з ударостійкого пластику, двигун потужний — 400 ватів.
Щоб виготовити олію, спершу необхідно добути вершки з молока, це можна зробити за допомогою сепаратора. Вершки заливаються в бак оливобійки (від п'яти до восьми літрів) і можна вмикати пристрій. Готова олія виходить після 10-30 хвилин роботи пристрою.
Характеристики
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Споживана потужність — 400 ватів
- Місткість бака — 15 літрів
- Заповнення вершками — від 5 до 8 літрів
- Частота обертання — 1380 обертів на хвилину
- Тривалість безперервної роботи 30 хвилин
- Виготовлення вершкового масла за 10-30 хвилин
- Відсоток виходу оливи — 35-50% від кількості вершків
- Габаритні розміри — 34*32*50 сантиметрів
- Вага — 8 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Привід | Електричний |
| Стан | Новий |
| Тип | Маслоробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Місткість бака | 15 л |
| Висота | 506 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Максимальний об'єм заповнення вихідним продуктом | 8 л |
| Мінімальна пауза в роботі оливобійки | 30 хв |
| Мінімальний обсяг заповнення вихідним продуктом | 5 л |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 0.4 кВт |
| Тривалість безперервної роботи оливобійки | 30 хв |
| Частота | 50 GHz |
| Частота обертання двигуна | 1380 об/хв |
| Ширина | 324 мм |
- Ціна: 9 998 ₴






