Сепаратор механічний РЗ-ОПС 50 л/год

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Побутовий сепаратор-вершковіддільник
Агрегат з ручним приводом предназначен для поділу суцільного молока на вершки та знежирене молоко з одновпрацьованим очищенням від загpязувань, що залишилися після підтримання молока. Сепаратор вирізняється простотою й надійністю в роботі. Користується підвищеним попитом серед населення.
Характеристики:
- продуктивність — 50 л/год
- частота обертання барабана — 10000 об/хв
- місткість приймача молока — 5,5 л
- кількість тарілок у барабані — 11
- температура сепарованого молока — 30-40 °C
- регулювання об'ємних співвідношень вершків до зворотного боку від 1:4 до 1:10
- вміст жиру в звороті не більш ніж 0,05%
- матеріал виготовлення корпусу — пластик
- матеріал чаші молокоприймача — пластик
- габаритні розміри — 380х280х460 мм
- вага — 3,0 кг
| Технічні характеристики сепаратора | |
|---|---|
| Матеріал чаші молокоприймача | Харчовий пластик |
| Регулювання об'ємних співвідношень вершків до обрату | від 1:4 до 1:10 |
| Основні атрибути | |
| Привід | Ручний |
| Стан | Новий |
| Тип | Сепаратор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 460 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Максимальна температура сепарованого молока | 40 град. |
| Мінімальна температура сепарованого молока | 30 град. |
| Об'єм чаші молокоприймача | 5.5 л |
| Продуктивність за молоком | 50 л/год |
| Вміст жиру в звороті, не більш ніж | 0.05 % |
| Частота обертання барабана | 10000 об./хв |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 5 998 ₴




