Ручна чавунна соковичавниця Мій Сік СБЧ-1

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Соковичавниця аналог СБЧ-1
Ручна або побутова соковичавниця призначена для вичавлювання соку з різних фруктів, ягід, овочів. Корпус соковичавниці виготовлений із чавунного сплаву, стійкого до механічних пошкоджень. У цій соковичавниці є спеціальний механізм, що регулює інтенсивність виходу соку, а також механізм кріплення соковичавниці до столу, обладнаний гумовими черевиками, що запобігають дряпанню стола. Спеціальний лоток запобігає розбризкуванню соку під час роботи. Крім томатів, Ви можете переробляти будь-які волокнисті фрукти й овочі — наприклад, абрикос або слива.
Характеристики:
- Маса — 3,7 кг;
- Розміри — ДхШхВ — 402х195х402 мм;
- Метал корпусу соковичавниці — чавун;
- Матеріал лотків — харчова пластмаса;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Соковитискач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3700 г |
| Висота | 402 мм |
| Довжина | 403 мм |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина | 195 мм |
- Ціна: 2 750 ₴




