Соковижималка + М'ясорубка ТШМ-3МС-450 для томатів, винограду (до 150 кг/год) і м'яса (до 30 кг/год). 450 Вт.

23 998 ₴
- В наявності
- Код: ТШМ-3МС-450
+380 (97) 037-75-90
або пишіть на і-мейл або чат
- +380 (73) 156-87-00или пишите на мэйл и чат
- +380 (50) 547-59-69Днем замовлення вважається той день
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична шнекова соковижималка ТШМ-3МС-450 призначена для перероблення томатів (120-150 кг/год), винограду (60-80 кг/год) та інших м'яких овочів, фруктів і ягід, а також м'яса (до 30 кг/год) гарної якості в домашніх об'ємах.
У сезон врожаю так необхідний помічник, особливо коли дозрівають помідори. Якщо Вам потрібно багато літрів томатного соку, то краще вибрати універсальну шнекову соковичавницю-м'ясорубку ТШМ-3МС-450, вона допоможе переробити колосальну кількість продукції на сік — до 150 кг за 1 годину або м'яса на фарш — до 30 кг за 1 годину, що робить цю шнекову соковичавницю лідером за продуктивністю.
Рекомендуємо шнекову соковичавницю-м'ясорубку ТШМ-3МС-450:
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Електромотор |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Шнековий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Комплектація | |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 385 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 540 мм |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Ширина | 185 мм |
- Ціна: 23 998 ₴






