Соковижималка (соковичавниця) шнекова ТШМ-2 (Полтава) 120 кг/год

СОКОВИЖАЛУКА ЕЛЕКТРИЧНА ТШМ-2 ДЛЯ ТОМАТОВ, ВИНОГРАДА
Соковичавниця електрична ТШМ-2 розроблена для приготування соку з м'яких ягід (полуниця, малина, виноград) і томатів. У разі потреби перероблення кісточкових плодів (алича, слива, вишня), необхідно попередньо видалити всі кісточки.
Прилад працює від мережі 220 В і характеризується потужністю 400 Вт. Його утворюють: корпус, електричний привод, шнек, конічна сітка, завантажувальний бункер.
Продуктивність преса томатного шнекового модернізованого становить 35 кг томатного соку або до 60 кг виноградного соку на годину. За потреби можливе повторне відтискання соку з одержуваного макухи, що гарантує практично безвідходне виробництво.
Томатний прес ТШМ-2 має такі технічні характеристики:
- працює від мережі 220 В;
- потужність електродвигуна 400 Вт;
- вага 13 кг;
— габаритні розміри ДхШхВ — 540х185х385 мм.
Прес складається з електропривода, корпусу, конічної сітки, шнека, завантажувального бункера.
Помідори засинаються по одному в завантажувальний бункер, і за допомогою штовхача (додається в комплекті) досилають до шнека. Шнеком транспортуються в корпус і потім до конічної сітки, де й відбувається віджимання соку. Жмових відокремлюється за допомогою конуса, який регулюється гайкою. Відтиснутий макух виходить через центральний отвір у гайці.
Для зручності збирання соку є лоток, який одягається на сітку.
Допускається повторне відтискання соку з помітного макухи.
Соковичавниця зручна в експлуатації та не вимагає спеціальних навичок під час налагодження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Електромотор |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Шнековий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний викид м'якоті | Так |
| Завантажувальний лоток | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Кількість конусних насадок | 1 |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 385 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 540 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 700 об/хв |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Сфера використання | Торгові магазини, Вуличналяція, HoReCa, Fast-food |
| Ширина | 185 мм |
- Ціна: 19 998 ₴


