Сушарка для овочів і фруктів на 30 літрів 660 Вт (7 піддонів, 1 лоток для пастили)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для овочів і фруктів 30 л + лоток для пастили в комплекті
Ця сушарка одна з найбільш продаваних сушарок для овочів і фруктів на ринку України. Таку популярність ця модель здобула завдяки потужному електродвигуну 650 ватів, великому завантаженню (комплектується сімома лотками, у кожен лоток можна навантажувати до 2 кг продуктів, підсумком виходить 14 кг), високій якості виготовлення (пластик дуже міцний, не плавиться й не видає сторонніх запахів)
Раціональний розподіл повітряних мас, ідеальне співвідношення потужностей двигуна до потужностей тіна, обладнання плавного контролю температур, подвійний захист від перевантажень, гарантуючи безпеку, одночасно неабияк спрощують процес експлуатації та перетворюють роботу з агрегатом на суцільне задоволення.
Характеристики сушарки
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність — 650 ватів
- Діапазон температур — 30-70 градусів
- Камера сушильна — 30 літрів
- Завантаження гранична — 14 кг
- Піддони — діаметр 39 см 7 штук
- Режим експлуатації — тривалий
- Захист від перегрівання — є
- Плавне регулювання температури — є
- Вага — 6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 7 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип секцій | сітка, піддон, лоток |
| Висота секцій | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 39 мм |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Обсяг | 30 л |
| Споживана потужність | 650 Вт |
- Ціна: 5 473 ₴










