Сушарка для овочів і фруктів PROFIT M ЕСП-02 ЕКО (15 літрів)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для овочів і фруктів PROFIT M ЕСП-02 ЕКО на 15 літрів
Потужне та надійне сушіння PROFIT M ЕСП-02 ЕКО дасть змогу одночасно переробляти досить велику кількість продуктів.
PROFIT M ЕСП-02 ЕКО призначена для сушіння фруктів, овочів, грибів, ягід, трав, риби та м'яса. За своїх розмірів 390-320-320 мм вона пропонує 5 секцій для одночасного використання, водночас її загальний об'єм становить 15 літрів.
Ця модель працює з конвективною системою сушіння, відповідаючи потужності 820 ватів. Не менш зручно її механічне керування, наявність терморегулятора, що допомагає підібрати оптимальні умови для її роботи, а також ефективного захисту від перегрівання, що запобігає неприємним ситуаціям і поломкам і збільшує тривалість терміну службы PROFIT M ЕСП-02 ЕКО
Технічні характеристики сушарка для овочів і фруктів PROFIT M ЕСП-02 ЕКО
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Споживана потужність — 820 ватів
- Об'єм сушильної камери — 15 літрів
- Кількість піддонів — 5
- Максимальна температура на нижньому піддоні — 90 градусів
- Регулювання температури — є
- Габаритні розміри — 39-32-32 сантиметрів
- Вага — 7 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні — 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profit M |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип секцій | сітка, піддон, лоток |
| Висота | 390 мм |
| Висота секцій | 40 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 320 мм |
| Діаметр секцій | 320 мм |
| Обсяг | 15 л |
| Споживана потужність | 820 Вт |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: 6 598 ₴


