Сушарка для овочів і фруктів Rotex RD620-Y

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Потужність 520 Вт.Регулятор температури з функцією вимикача. Діаметр полиці 36 см. Висота полиці 4 см. Довжина шнура увімкнення 1,7 м. У комплекті лоток для пастили. Колір пластику слонова кістка.
Характеристики
Потужність, Вт-520
Діаметр, см — 36
Довжина шнура, м-1.7
Кількість полиць — 5
Висота полиць, см — 4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Кількість секцій | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип секцій | сітка, піддон, лоток |
| Висота секцій | 4 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр секцій | 36 мм |
| Споживана потужність | 520 Вт |
- Ціна: 4 162 ₴





