Газова плита таганок Orgaz Kare Volkan VL-401 (40*40 см)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша високоякісна похідна піч нового покоління заощаджує ваш час у поході завдяки новому дизайну, що забезпечує теплову ефективність, і литому пальнику.
Технічні характеристики
Максимальна потужність — 15.4 KW
Максимальна витрата на годину — 1200 gr
Діаметр пальника: 16,5 см
Розміри: 40x59x16 см
Вага: 3,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orgaz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал газового пальника | Чавун |
| З'єднання балона | Бесклапанне |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 160 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 2 743 ₴




