Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом LION No66-3

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Потужність: 2300 Вт;
- Тип газу: пропан/бутан;
- Середня витрата газу: 150 г/год;
- П'єзопідпал: так;
- З'єднання балона: цангове;
- Вітрозахист: так;
- Діаметр штуцера для під'єднання зовнішніх балонів: 9 мм;
- Матеріал газового пальника: алюміній;
- Регулювання подавання газу: плавне;
- Захист від неправильного під'єднання балона: так;
- Габарити без паковання: 330 х 285 х 88 мм;
- Розміри: 275х342х113 см;
- Вага: 1,47 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LION |
| П'єзорозпалювання | Так |
| З'єднання балона | Цангові |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Цанговий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.47 кг |
| Висота | 88 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 285 мм |
| Номінальна потужність | 2300 Вт |
| Витрата газового палива | 150 г/год |
| Ширина | 330 мм |
- Ціна: 857 ₴

