Газова настільна плита 1 конфоркова Nurgaz NG-3005

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Зручна компактна плита на 1 конфорку. Усі елементи легко знімаються для очищення робочої поверхні.
Покриття металу — коричневого кольору. Плита під'єднується до балонів за допомогою шланга.
Характеристики:
Тип газу: скраплений ДСТУ 4047-2001 (пропан-бутан)
Номінальний тиск газу Па: 2940
Потужність: 1,6 кВт.
Розміри (Дл./Шир./Вис.): 340х290х85 мм
Керування: крани з плавним регулюванням
Під'єднання: штуцер ялинка (шланг із внутрішнім діаметром 8-9 мм)
Вага: 1,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nurgaz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Плита | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 340 мм |
| Номінальна потужність | 1.6 Вт |
| Ширина | 290 мм |
- Ціна: 1 783 ₴



