Настільна газова плита триконфоркова Pasific Ocean 103 з кришкою Туреччина

Опис товару
Настільна газова плита-таганок на 3 конфорки з верхньою кришкою.
Настільна газова плита на 3 конфорки з верхньою кришкою, призначена для експлуатації на зрідженому газі, тобто від балона (пропан, бутан). У народі її називають газовий таганок. Найпростіше та найправильніше рішення для приватного будинку або дачі. Призначена для приготування їжі в домашніх або побутових умовах виключно в парі з балоном. ( Тільки для зрідженого газу).
Газова плита 3-конфоркова Pasific Ocean 103 з кришкою. Призначена для використання в побутових умовах, у поході, на дачі. Ця плита дуже проста в керуванні, а емалеве покриття дає змогу без труднощів очищати поверхню. Плита дуже компактна та не займе багато місця. Для зручності регулювання потужності передбачена механічна система регулювання подавання газу.
Характеристики:
працює виключно на зрідженому газі (балон)
тип плити газова ( настільна)
тип настільна 3-пальникова плита
кількість конфорок 3
тип установлення настільні
тип керування поворотні перемикачі
матеріал решіток поверхні емальовані
регулювання потужності конфорок;
Особливості:
з верхньою кришкою
тип газу: зріджений за ДСТУ 4047-2001 (пропан-бутан)
номінальний тиск газу Па: 2940
потужність конфорок:
велика 2 квт
середня 1.3 квт
мала 1 квт
розмір (Д/Ш/В): 620*375*95 мм
покриття: емаль
керування: механічне (червоні з плавним регулюванням)
під'єднання: ялинка (шланг із внутрішнім діаметром 8-9 мм)
Вага: 5 кг.
Колір: коричневий
країна-виробник товару Туреччина
країна реєстрації бренда Туреччина
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Порядок роботи з газовою плитою:
Розпакувати плиту. Здійснити зовнішній огляд і впевнитися, що немає пошкоджень. З'єднати плиту за допомогою сполучної трубки 8-9 мм.
Під час підготовки плити до роботи необхідно впевнитися, що доступ газу до пальника немає;
Під час приєднання плити до газового балона (застосовуються балони місткістю 5, 12, 27 і 50 л), перед ним має бути встановлений регулятор (редуктор) тиску типу: РДСГ. Використовуйте хомути для закріплення шланга на штуцерах регулятора та вентиля. Довжина шланга має бути не менш ніж 150 см. У разі під'єднання плити уникайте перекручування шланга. Повільно відкрийте регулятор тиску та перевірте, чи немає витікань газу, змочуючи з'єднання мильною водою. НІКОГДА НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ СПІЧКИ для перевірки гнитності. Якщо є витік газу, закрийте вентиль балона та усуньте теч.
ТРЕБУВАННЯ БЕЗПЕКИ.
Плиту треба тримати в чистоті, уникаючи забруднення поверхні;
Поміщення, у якому встановлюється плита, має легко провітрюватися (наприклад, форточка, вікно, витяжка.
Забороняється!
-робота плити з ушкодженнями;
-вмикати плиту у разі виявлення запаху газу;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ocean Pacific |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 3 |
| Загальна кількість конфорок | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 95 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 375 мм |
| Ширина | 620 мм |
- Ціна: 2 743 ₴

