Туристичний газовий пальник плитка з п'єзопідпалом + кейс Happy Home BDZ-155A

Туристичний газовий пальник плитка з п'єзопідпалом + кейс Happy Home BDZ-155A
Портативна газова плитка виготовлена в міцному сталевому корпусі. Пальник цієї моделі виготовлений з абсолютно нового матеріалу для туристичних плит.
Невелика туристична пічка на один пальник з економною витратою газу, одного стандартного балона для печування вистачає на 3 години роботи в середньому режимі горіння. Портативна газова плитка обладнана системою запобігання витіканню газу, автоматичним запалюванням і суцільно-литою пальником.
Переваги
миттєве під'єднання
висока якість
безпека
надійність
зручність у використанні
Характеристики
Витрата газу 165 г/год
Потужність 2300 Вт
Потужність 2000 Вт
Розміри 343x275x82 мм
Вага 1,47 кг
Комплектація
Газова плита
Пластиковий кейс
Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Happy House |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| П'єзорозпалювання | Так |
| З'єднання балона | Цангові |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Цанговий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.47 кг |
| Висота | 82 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 343 мм |
| Номінальна потужність | 2300 Вт |
| Витрата газового палива | 165 г/год |
| Ширина | 275 мм |
- Ціна: 1 399 ₴


