Газовий таганок плита MSA GB-23 чавунна (7 квт)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова плита GB-23 (7 квт). Потужна чавунна газова плита призначена для приготування й розігрівання їжі у великих обсягах. Чудово підходить для нагрівання побутових автоклавів, казанів тощо. Велика площа та міцна конструкція цієї плити дає змогу ставити на неї великі ємності для нагрівання.
Висота — 190 мм
Діаметр плити — 320 мм
Діаметр пальника — 170 мм
Висота — 190 мм
Діаметр плити — 320 мм
Діаметр пальника — 170 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSA |
| Матеріал газового пальника | Чавун |
| З'єднання балона | Бесклапанне |
| Стан | Новий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Комплектація | |
| Плита | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: 2 743 ₴

