Туристичний портативний газовий пальник YANCHUAN YC-203/201 з п'єзопідпалом

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова Портативна Плита k-203
- Для дачі
- Кемпінга
- Пікніка
- Риболовлі
- Новий рівень безпеки
- Економне споживання газу
- Висока теплова потужність
- Покриття зі спеціальної емалі
- Захист від вітру
Портативна газова плита k-203, легко носити із собою.
Ідеально підходить для кемпінгу або активного відпочинку.
Зручна та практична у використанні.
Постачається з чохлом.
Характеристики:
Температура: 700 °С
Витрата газу: 100 г/год
Мошність: 1,3 кВт
П'єзопідпал
Розміри: 14,5 х 14,5 х 12 см
Вага: 0,47 кг
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вітрозахист | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Так |
| Основні | |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| П'єзорозпалювання | Так |
| З'єднання балона | Цангові |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Цанговий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.47 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Номінальна потужність | 1.3 Вт |
| Витрата газового палива | 100 г/год |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 457 ₴

