Газова плита таганок Мрія (1 конфорка, неіржавка сталь, п'єзопідпал)

Опис Піч одноконфорна Мрія
Опис
Особливість таганків Мрія з неіржавкої сталі — їхній розмір, який дуже підходить для великих приміщень і дає змогу використовувати великі каструлі й інші ємності для приготування їжі або інших цілей.
Під час увімкнення конфорки спрацьовує система автоматичного підпалу. П'єзопідпал автономний і не потребує під'єднання до мережі 220 В.
Полум'я пальника регулюється дуже плавно, у широкому діапазоні, завдяки великій ручці та чутливому вентилю.
Корпус таганка виготовлений із неіржавкої сталі завтовшки 0.45 мм, тому таганок надзвичайно легкий і водночас дуже міцний, завдяки додатковим ребрам жорсткості в кутах нижньої частини.
До комплекту входять гумові ніжки.
Матеріал пальника — дуже легкий термостійкий дюралюміній. Використовуваний газ — пропан або бутан G30 (LPG) за номінального тиску 28 МБар. На відміну від звичайних газових плит у цій моделі конфорка підвищеної теплової потужності приблизно 3.1 кВт.
Рекомендується використовувати посуд діаметром від 220 мм до 260 мм.
Технічні характеристики
Тип газу пропан
Потужність пальника 3.1 кВт
Автоматичне підпалювання (п'єзоелемент)
Матеріал пальника дюралюміній
Корпус неіржавка сталь
Розмір 36 х 27.5 х 8 см
Вага 1,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мрія |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| П'єзорозпалювання | Так |
| З'єднання балона | Бесклапанне |
| Стан | Новий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Плита | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Мрия |
| Варильна поверхня | газова |
| Вага | 1.5 кг |
| Тип плити | Плита без духовки |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 360 мм |
| Кількість газових конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Покриття варильної поверхні | неіржавка сталь |
| Покриття корпусу | неіржавка сталь |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Тип управління | Механічне |
| Тип електрозапалювання | механічний |
| Колір корпусу | Неіржавка сталь |
| Ширина | 275 мм |
| Електрозапалювання | Да |
- Ціна: 1 463 ₴






