Газова плита таганок Мрія (1 конфорка, неіржавка сталь, п'єзопідпал)

Опис Піч одноконфорна Мрія
Опис
Особливість таганків Мрія з неіржавкої сталі — їхній розмір, який дуже підходить для великих приміщень і дає змогу використовувати великі каструлі й інші ємності для приготування їжі або інших цілей.
Під час увімкнення конфорки спрацьовує система автоматичного підпалу. П'єзопідпал автономний і не потребує під'єднання до мережі 220 В.
Полум'я пальника регулюється дуже плавно, у широкому діапазоні, завдяки великій ручці та чутливому вентилю.
Корпус таганка виготовлений із неіржавкої сталі завтовшки 0.45 мм, тому таганок надзвичайно легкий і водночас дуже міцний, завдяки додатковим ребрам жорсткості в кутах нижньої частини.
До комплекту входять гумові ніжки.
Матеріал пальника — дуже легкий термостійкий дюралюміній. Використовуваний газ — пропан або бутан G30 (LPG) за номінального тиску 28 МБар. На відміну від звичайних газових плит у цій моделі конфорка підвищеної теплової потужності приблизно 3.1 кВт.
Рекомендується використовувати посуд діаметром від 220 мм до 260 мм.
Технічні характеристики
Тип газу пропан
Потужність пальника 3.1 кВт
Автоматичне підпалювання (п'єзоелемент)
Матеріал пальника дюралюміній
Корпус неіржавка сталь
Розмір 36 х 27.5 х 8 см
Вага 1,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мрія |
| Варильна поверхня | Газова |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Електропідпал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Мрия |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 360 мм |
| Довжина | 360 |
| Інструкція з експлуатації | Да |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| Плита | Да |
| П'єзорозпалювач | Да |
| З'єднання балона | Безклапанний |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Ширина | 275 мм |
- Ціна: 1 463 ₴






